Документ № 90-Род-22-4200 від 11.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.05.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

11.05.2022 №90-Род-22-4200
 
Про проведення громадського обговорення питання перейменування та найменування вулиць в Вараській міській територіальній громаді

Відповідно до Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, статті 7 Закону України «Про географічні назви», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, керуючись пунктом 1,20 частини четвертої статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Розпочати громадські обговорення питань щодо:

1.1. Перейменування:

- вулиці Курчатова в м.Вараш;

- вулиць Гагаріна, 1-го травня в с.Заболоття;

- вулиць 50-річчя Перемоги, Гагаріна, Першотравнева в

  с.Стара Рафалівка;

- вулиці Партизанська в с.Озерці.

1.2. Найменування вулиць у м.Вараш:

- між майданом Незалежності та мікрорайоном Будівельників;

- по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 37б, 42 та будинками 49, 51.

2. Встановити строк проведення заходів з громадського обговорення питання перейменування та найменування вулиць у Вараській МТГ у два місяці з моменту оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення.

3. Організацію з проведення громадського обговорення покласти на комісію з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської МТГ.

4. Пропозиції щодо перейменування та найменування подаються до 11.07.2022 року в усній формі чи електронному вигляді на адресу: м.Вараш, майдан Незалежності, 2, 2 поверх, відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради, тел.0675795880, е-mail: amb@varash-rada.gov.ua, на сторінці Вараської міської ради у facebook з посиланням на онлайн-опитування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                              Олександр МЕНЗУЛВкладення: