Документ № 86-Род-22-3110 від 09.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.05.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

09.05.2022 м.Вараш №86-Род-22-3110
 
Про облік організаційно-розпорядчої документації Вараської міської ради та виконавчого комітету

З метою систематизації, зберігання та використання нормативно-правових актів Вараської міської ради та виконавчого комітету, збирання, фіксування в логічній послідовності, підтримання їх у актуальному стані з урахуванням усіх змін та доповнень, керуючись статтями 42, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради:

1) визначити посадових осіб, відповідальних за облік організаційно-розпорядчої документації Вараської міської ради та виконавчого комітету (далі – відповідальні особи) в розділі «Управління контентом» СЕД «ДокПроф» та надати відповідну інформацію для подальшого узагальнення управлінню документообігу та організаційної роботи виконавчого комітету Вараської міської ради;

2) взяти під особистий контроль стан роботи по обліку організаційно-розпорядчої документації в СЕД «ДокПроф» визначеними відповідальними особами.

2. Відповідальним особам за облік організаційно-розпорядчої документації забезпечити введення картотек, систематичне розміщення та оновлення документів в розділі «Управління контентом» СЕД «ДокПроф» відповідно до компетенції та напрямків діяльності структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради.

3. Відділу інформаційних технологій виконавчого комітету Вараської міської ради (Н.Артремчук) здійснювати технічну і консультаційну підтримку (за необхідності провести навчання) відповідальних осіб щодо обліку організаційно-розпорядчої документації в розділі «Управління контентом» СЕД «ДокПроф».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сергія ДЕНЕГУ.

Міський голова                                         Олександр МЕНЗУЛВкладення: