Документ № 78-Род-22-1510 від 23.04.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.04.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

23.04.2022 №78-Род-22-1510
 
Про інформування щодо надання гуманітарної допомоги та здійснення волонтерської діяльності

З метою узгодження дій щодо отримання чи надання гуманітарної допомоги, здійснення волонтерської діяльності та недопущення у зв’язку із цим поширення інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про ЗСУ, інші складові сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, враховуючи закони України від 12 травня 2015 №389-VIII-XII «Про правовий режим воєнного стану», від 19 квітня 2011 року № 3236-VI «Про волонтерську діяльність», Указ Президента України від 14.03.2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказ Головнокомандувача Збройних сил України від 03.03.2022 №73 «Про організацію взаємодії між Збройними силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зобов’язую:

1. Створити робочу групу з питань висвітлення інформації про волонтерську діяльність 1300-ПЕ-01-22 (додається).

2. При розміщенні інформації враховувати рекомендації правоохоронних органів та ЗСУ щодо оприлюднення відомостей про дії Збройних сил України та інших складових сил оборони, розголошення яких може негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, зокрема:

2.1. Найменування військових частин (підрозділів) та інших військових об’єктів в межах виконання бойових (спеціальних) завдань, географічні координати місць їх розташування.

2.2. Чисельність особового складу військових частин (підрозділів).

2.3. Кількість озброєння та бойової техніки, матеріально-технічних засобів, їх стан та місця зберігання.

2.4. Описи, зображення та умовні позначки, які ідентифікують або можуть ідентифікувати об’єкти.

2.5. Інформація щодо операцій (бойових дій), які проводяться або плануються.

2.6. Інформація щодо системи охорони та оборони військових об’єктів та засобів захисту особового складу, озброєння та військової техніки, які використовуються (крім тих, які видимі або очевидно виражені).

2.7. Порядок залучення сил та засобів до виконання бойових (спеціальних) завдань.

2.8. Інформація про збір розвідувальних даних (способи, методи, сили та засоби, що залучаються).

2.9. Інформація про переміщення та розгортання своїх військ (найменування, кількість, місця, межі, маршрути руху).

2.10. Інформація про військові частини (підрозділи), форми, методи, тактику їх дій та способи застосування за призначенням.

2.11. Інформація про проведення унікальних операцій із зазначенням прийомів та способів, шо використовувались.

2.12. Інформація про ефективність сил і засобів радіо-електронної боротьби противника.

2.13. Інформація про відкладені або скасовані операції.

2.14. Інформація про зниклий або збитий літак, літальний апарат, зникле судно та пошуково-рятувальні операції, які плануються або проводяться.

2.15. Інформація про планування та проведення заходів забезпечення безпеки застосування військ (дезінформація, імітація, демонстративні дії, маскування, протидія технічним розвідкам та захист інформації).

2.16. Відомості про проведені інформаційно-психологічні операції, ті, шо проводяться, а також плануються.

2.17. Інформація, яка має на меті пропаганду або виправдання широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України.

3. Рекомендувати членам Координаційного гуманітарного штабу, підприємствам, установам, організаціям, громадянам Вараської МТГ, які здійснюють волонтерську діяльністю, відповідно до чинного законодавства України, розміщувати інформацію у мережі Інтернет чи інших засобах масової інформації про отримання чи доставку гуманітарної допомоги після погодження такої інформації з робочою групою 1300-ПЕ-01-22.

4. Рекомендувати керівникам гуманітарних штабів, координаторам з отримання/доставки гуманітарної допомоги на території Вараської МТГ зареєструватись в базі даних електронної системи з обліку гуманітарної допомоги та здійснення волонтерської діяльності у Вараській МТГ та оперативно подавати інформацію.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: