Документ № 59-Род-22-1510 від 28.03.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

30.03.2022


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

28.03.2022 №59-Род-22-1510
 
Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них у період воєнного стану

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і зведення до мінімуму їх наслідків, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись пунктами 1,7,20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Забезпечити виконання наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 23.03.2022 №37 «Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану» (далі - Наказ №37) населенням Вараської міської територіальної громади щодо заборони відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Рівненської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану.

2. Старостам апарату управління ради та виконавчого комітету провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборони відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану.

3. Доручити відділу інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Вараської міської ради розмістити дане розпорядження на сайті міської ради та довести дану інформацію до відома мешканців громади через засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням вказаного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа ХОНДОКУ.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: