Документ № 65-РВ-22 від 15.03.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

17.03.2022


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.03.2022 №65-РВ-22
 
Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Вараській міській територіальній громаді

З метою ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах територіальної громади Вараської міської ради, на підставі пункту 2 частини другої статті 66 Закону України „Про освіту”, пункту 3 частини першої статті 8 Закону України „Про повну загальну середню освіту”, статті 18 Закону України „Про дошкільну освіту”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 №681) “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів” та керуючись підпунктом 4 пункту ”б” статті 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Визначити управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради (Олена Корень) відповідальним за організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у Вараській міській територіальній громаді шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них.

2. Закріпити за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади територію обслуговування згідно з додатком.

3. Сектору «Реєстрація» відділу «ЦНАП» департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради (Людмилі АНТОНЮК), старостам с. Більська Воля, с .Березино, с. Кругле, с. Рудка (Олександру РУДНІКУ), с. Заболоття (Ользі ЯРОШИК), с. Мульчиці, с.Журавлине, с. Кримне, с. Уріччя (), с. Собіщиці (Олександру ГАВРИЛЮКУ), с. Сопачів, с. Діброва, с. Щоків (Сергію БОЙКУ), с. Стара Рафалівка, с. Бабка (Ярославу ЄМЕЛЬЯНОВУ), с. Озерці, с. Городок (Олександру ФЕДОРУКУ):

1) щорічно, до 01 вересня, надавати управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради дані про зареєстрованих дітей віком від 0 до 18 років в електронній формі (на кожний рік народження окремо);

2) щомісячно, до 05 числа надавати інформацію про зареєстрованих і знятих з реєстрації місця проживання дітей віком від 0 до 18 років.

4. Відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради (Владиславу ІЛЬНИЦЬКОМУ) надавати управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради інформацію про зміни в переліку територій, назв вулиць, номерів будинків та про будинки, які здаються в експлуатацію.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 23.02.2021 №23 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Вараській міській територіальній громаді».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра СТЕЦЮКА.

Міський голова                                                          Олександр МЕНЗУЛ

                                                          Вкладення: