Документ № 1375-РР-VIII від 01.03.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.03.2022


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

01.03.2022 №1375-РР-VIII
 
Про надання права міському голові м.Вараш МЕНЗУЛУ Олександру Павловичу на відкриття банківських рахунків

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з метою своєчасного та повного забезпечення захисту Вараської міської територіальної громади, матеріального забезпечення боєздатності збройних сил України, загонів місцевої самооборони та інших формувань, створених для оборони Вараської міської територіальної громади, допомоги постраждалим верствам населення від військової агресії Російської Федерації тощо під час дії режиму воєнного стану, відбудови інфраструктури громади після закінчення дії режиму воєнного стану та для залучення благодійних коштів, керуючись ст.ст.25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право міському голові м.Вараш МЕНЗУЛУ Олександру Павловичу відкрити банківські рахунки у валюті UAH, USD, EUR для залучення благодійних коштів для забезпечення потреб Вараської міської територіальної громади під час дії режиму воєнного стану та після його закінчення.
  2. Дозволити МЕНЗУЛУ Олександру Павловичу використовувати кошти, які надійшли на банківські рахунки, зазначені у п.1 даного рішення, на потреби Вараської міської територіальної громади.
  3. МЕНЗУЛУ Олександру Павловичу звітуватись про використання коштів, які надійшли на банківські рахунки, зазначені у п.1 даного рішення, щокварталу.
  4. Відділу забезпечення діяльності ради дане рішення оприлюднити на офіційному сайті.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                            Олександр МЕНЗУЛВкладення: