Документ № 3110-06-РМГ-23-22 від 03.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.02.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

03.02.2022 №3110-06-РМГ-23-22
 
Про створення комісії з перевірки ефективності використання об’єктів нерухомого комунального майна його балансоутримувачами

З метою перевірки ефективності використання об’єктів нерухомого комунального майна Вараської міської територіальної громади його балансоутримувачами, забезпечення достовірності даних щодо його наявності та обліку, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію з перевірки ефективності використання об’єктів нерухомого комунального майна його балансоутримувачами №4320-ПЕ-01-22 у складі, згідно з додатком (далі - комісія).

2. Комісії у термін до 01.04.2022 року провести перевірку ефективності використання балансоутримувачами закріпленого за ними комунального майна за результатами якої скласти відповідні акти.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій комунальної власності Вараської міської територіальної громади, що є балансоутримувачами нерухомого майна щопівріччя здійснювати поглиблений аналіз стану використання закріпленого за ними нерухомого майна, за результатами якого інформацію надавати у Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради (у термін до 20.01. та 20.07.).

4. Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради на постійній основі здійснювати узагальнення та аналіз ефективності використання нерухомого майна комунальної власності Вараської міської територіальної громади його балансоутримувачами, та в разі необхідності, вносити пропозиції щодо можливості подальшого більш ефективного використання конкретних об’єктів нерухомого майна.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: