Документ № 16-ПРВ-1200-2022 від 14.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.01.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

14.01.2022 №16-ПРВ-1200-2022
 
Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

З метою проведення медичних оглядів допризовників, призовників, військовозобов’язаних (рядового, сержантського та офіцерського складу), резервістів (кандидатів у резервісти),громадян, які приймаються на військову службу за контрактом, кандидатів на навчання у вищих військово-навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів Міністерства оборони України (далі - визначена категорія громадян) та визначення ступеня їх придатності до військової служби, відповідно до статті 15 Закону України «Про оборону України», Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», введеного в дію наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року №402 (зі змінами) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за №1109/15800 (далі - Положення), керуючись статтями 36, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію (далі – ВЛК) Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – Вараського РТЦК та СП) для проведення медичних оглядів та визначення придатності за станом здоров'я до військової служби визначеної категорії громадян Вараської районної територіальної громади.

2. Затвердити основний склад позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СПна 2022 рік згідно з додатком 1.

3. Затвердити резервний склад позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СПна 2022 рік, з метою здійснення оперативної заміни членів комісії (у разі хвороби або відсутності з інших поважних причин) згідно з додатком 2.

4. Затвердити резервний склад позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП, з метою проведення медичних оглядів громадян у січні-березні 2022 року під час їх приписки до призовної дільниці Вараського РТЦК та СП згідно з додатком 3.

5. Медичні огляди визначеної категорія громадян та засідання позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП, проводити щотижнево з понеділка по п'ятницю на базі комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня» (далі – КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня»)у чітко визначені години з обмеженням прийому інших хворих та сторонніх осіб, за винятком посадових осіб Вараського РТЦК та СП відповідальних за даний напрямок роботи, у суворій відповідності до вимог Положення (за необхідністю).

6. Директору КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня»:

6.1.Встановити лікарям-спеціалістам позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП, щоденні години прийому на 2022 рік, для визначеної категорії громадян, враховуючи сезонні навантаження, під час проведення приписки громадян України до призовної дільниці Вараського РТЦК та СП (січень-березень) і призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України (визначається відповідно до Указу Президента України).

6.2.Забезпечити кабінети, в яких проводитимуться медичні огляди, визначеної категорії громадян, необхідним інструментарієм, медикаментами та медичним майном у відповідності до вимог Положення.

7.Начальнику Вараського РТЦК та СП:

7.1.Організувати роботу позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП у суворій відповідності до вимог Положення.

7.2. Розробити функціональні обов’язки, голови, секретаря та членів позаштатної постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП.

7.3. Спільно з головою постійно діючої ВЛК Вараського РТЦК та СП забезпечити проведення інструкторсько-методичних занять з лікарями-спеціалістами ВЛК перед проведенням медичних оглядів з питаньприписки громадян України до призовної дільниці Вараського РТЦК та СП і призовом громадян України на строкову військову службу.

8. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 20.01.2021 №3 «Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки» (зі змінами від 26.05.2021 №162 та від 20.09.2021 №286).

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа Хондоку, а організацію його виконання доручити начальнику Вараського РТЦК та СП.

Міський голова                                                                    Олександр МЕНЗУЛВкладення: