Документ № 1163 від 17.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.12.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

17.12.2021 №1163
 
Про затвердження Положення про управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції

З метою приведення у відповідність до вимог Закону України «Про освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 квітня 2003 року № 192 «Про затвердження Примірного положення про відділ (управління) освіти виконавчого комітету міської ради», керуючись статтею 25,  частиною четвертою статті 54, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції згідно з додатком 1.

2. Затвердити граничну чисельність працівників управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради згідно з додатком 2.

2. Уповноважити начальника управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в новій редакції.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Вараської міської ради від 30.10.2019 № 1545 «Про затвердження Положення про управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (гуманітарна).

Міський голова                                                                        Олександр МЕНЗУЛВкладення: