Документ № 392 від 18.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

18.11.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

18.11.2021 №392
 
Про зняття з квартирного обліку громадянина Прийдуна І.М.

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради (протокол №6 від 23.10.2021), на підставі пункту 1 частини другої статті 40 Житлового кодексу Української РСР, підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. №470, постанови виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії Рівненської облпрофради від 26.12.1984 року №346 «Про правила обліку громадян, потребуючих в покращенні житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській ССР», керуючись підпунктом 2 пункту а частини першої статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вараської міської ради  

                                                        В И Р І Ш И В :

1. Зняти з квартирного обліку та виключити зі списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень Прийдуна Ігоря Миколайовича зі складом сім’ї 1 (одна) особа. Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта, дана особа забезпечена житловою площею в межах норми, визначеної постановою виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії Рівненської облпрофради від 26.12.1984 року №346 «Про правила обліку громадян, потребуючих в покращенні житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській ССР».

На квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Вараської міської ради перебуває у загальній черзі та включений до списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень з 14.09.2015.  

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Волинця.

Міський голова                                               Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: