Документ № 992 від 18.10.2021 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

18.10.2021 №992
 
Про внесення змін до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та затвердження Положення про Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції

З метою приведення установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради у відповідність до чинного законодавства, враховуючи рішення Вараської міської ради від 20 серпня 2021 року №594 «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління», рішення Вараської міської ради від 14 квітня 2021 року №310 «Про створення юридичної особи – Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради», рішення Вараської міської ради від 28 травня 2021 року №384 «Про внесення змін до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та затвердження Положення про Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, в частині внесення змін до його положення, а саме:

1.1. В розділі 9 «ДОДАТОК. СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ» блок-схему зі словами «Департамент культури, туризму молоді та спорту (10)» замінити на «Департамент культури, туризму молоді та спорту (11,5)».

1. 2.В розділі 9 «ДОДАТОК. СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ» додати блок-схему «Обслуговуючий персонал (1,5): водій автотранспортних засобів -1, прибиральник службових приміщень - 0,5».

2. Затвердити Положення про департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції, згідно з додатком.

3. Уповноважити директора департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язківта на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                     Олександр МЕНЗУЛВкладення: