Документ № 827 від 24.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.09.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

24.09.2021 №827
 
Про затвердження Програми висвітлення діяльності Вараської міської ради та її виконавчих органів на 2022-2025 роки

З метою забезпечення відкритості і прозорості у діяльності Вараської міської ради та її виконавчих органів через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння реалізації конституційного права громадян на інформацію, відповідно до Законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму  висвітлення діяльності Вараської міської ради та її виконавчих органів на 2022-2025 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2.Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджетВараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3.  Відділу інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Вараської міської ради щороку у березні місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Вараської міської ради  з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

Міський голова                                                                        Олександр МЕНЗУЛВкладення: