Документ № 518 від 25.06.2021 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Десята сесія

РІШЕННЯ

25.06.2021 №518
 
Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2016 №131 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ»

З метою дотримання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, уникненню зарегульованості господарських відносин, на підставі звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта від 01.06.2021 року, керуючись статтею 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною депутатською комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2016 №131 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики міської ради.

Міський голова                                                                     Олександр МЕНЗУЛВкладення: