Документ № 497 від 03.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.06.2021


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

03.06.2021 №497
 
Про затвердження програми «Громадський бюджет Вараської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки»

З метою розроблення механізму взаємодії виконавчих органів Вараської міської ради та мешканців Вараської міської територіальної громади у бюджетному процесі, розв’язання найбільш нагальних та актуальних проблем, налагодження системного діалогу органу місцевого самоврядування та жителів Вараської міської територіальної громади, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України 08.11.2017 №797-р«Про схвалення Концепції розвитку електронної демократії в Україні та плану заходів щодо її реалізації», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити програму «Громадський бюджет Вараської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки» (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням Вараської міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню документообігу та організаційної роботи виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно інформувати Вараську міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сергія ДЕНЕГУ та постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                                      Олександр МЕНЗУЛВкладення: