Документ № 104-р від 20.04.2021 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

20.04.2021 №104-р
 
Про розробку проєкту Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року та утворення керівного комітету з організації її розробки та реалізації

З метоюзабезпечення сприятливих умов для розвитку економіки та конкурентоспроможності Вараської міської територіальної громади, створення привабливого інвестиційного клімату, покращення умов для подальшого розвитку медицини, освіти, культури, соціального забезпечення, підприємництва, підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в напрямку забезпечення комфортності проживання та для забезпечення ефективного процесу розроблення Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року, відповідно до Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови КМУ від 05.08.2020 №695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Розробити проєкт Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року та подати на розгляд Вараській міській раді.

2. Утворити керівний комітет з організації розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про керівний комітет з організації розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року та  плану заходів з її реалізації (далі – Керівний комітет) згідно з додатком 2.

4. Керівному комітету провести роботу по формуванню:

- персонального складу робочої групи із розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року;

- структури Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року;

- плану-графіку розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.

5. Керівному комітету забезпечити координацію та взаємодію органів місцевого самоврядування, місцевих і територіальних органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання, громадськості та робочої групи із розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.

6. Визначити управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради розробником Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.

7. Управлінню економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради за погодженням з Керівним комітетом подати на затвердження міському голові:

- склад робочої групи із розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року;

- структуру Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року;

- план-графік розробки Стратегії розвитку Вараської міської територіальної громади на період до 2027 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

         Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: