Документ № 309 від 14.04.2021 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Сьома сесія

РІШЕННЯ

14.04.2021 №309
 
Про створення юридичної особи - Департамент соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради

Враховуючи рішення Вараської міської ради від 24 лютого 2021 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління», відповідно до статей 104-108 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу – Департамент соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради.

2. Затвердити Положення про Департамент соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради, згідно додатку.

3. Уповноважити керівника (т.в.о. керівника) Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради подати документи для державної реєстрації юридичної особи Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради.

4. Визнати таким, що втратив чинність додаток 17 до рішення Вараської міської ради від 24.02.2021 № 111 «Про затвердження Положень про департаменти, управління, відділи виконавчих органів Вараської міської ради», № 7100-П-01.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету та постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛ

           Вкладення: