Документ № 107 від 24.02.2021 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Шоста сесія

РІШЕННЯ

24.02.2021 №107
 
Про затвердження програми розвитку малого і середнього підприємництва Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

З метою забезпечення сприятливих умовдля розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем громади, відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», на підставі пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада  

 В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму розвитку малого і середнього підприємництва Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Доручити керівникам виконавчих органів Вараської міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності сприяти виконанню заходів Програми та надавати до відділу економікивиконавчого комітету Вараської міської ради щоквартально до 5 числа місяця наступного за звітним періодом вичерпну інформацію про хід їх виконання.

3.Відділу економікивиконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання заходів Програми.

4. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, керуючого справами виконавчого комітету та постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛ

                                                        Вкладення: