Документ № 92 від 15.01.2021 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

(нова редакція від 20.01.2021 року)

15.01.2021 №92
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 18.08.2020 №1815 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Вараської міської ради і його віддалене робоче місце у с.Заболоття»

Враховуючи лист Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради вих.№01-14/772 від 22.12.2020 року, з метою впорядкування переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Вараської міської ради і його віддалене робоче місце у с.Заболоття, керуючись частиною 6 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення міської ради від 18.08.2020 №1815 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Вараської міської радиі його віддалене робоче місце у с.Заболоття», наступні зміни:

1.1. у додатках1, 2 до рішення виключити пункти 6-8:

№ з/п Назва адміністративної послуги Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги
6 Присвоєння адреси об’єкту будівництва (після отримання права на виконання будівельних робіт) Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. № 367
7 Присвоєння адреси об’єкту будівництва (після прийняття об’єкта в експлуатацію)
8 Зміна адреси об’єкта нерухомого майна у разі об’єднання, поділу об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна)

          

1.2. включити у додатки 1, 2 до рішення пункти 6-8:

№ з/п Назва адміністративної послуги Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги
6 Присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва або закінченого будівництвом об’єкта Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»
7 Коригування адреси щодо об’єкта будівництва
8 Зміна адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта у разі його об’єднання, поділу або виділення частки (крім квартири, житлового або нежитлового приміщення тощо)

2. Організацію виконання цього рішення покласти на відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: