Документ № 85 від 23.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Четверта сесія

РІШЕННЯ

23.12.2020 №85
 
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2021 рік

З метою забезпечення збалансованого розвитку Вараської міської  територіальної громади, зростання добробуту мешканців, посилення соціальних гарантій, відповідно до ст.11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись пунктом двадцять два частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 15.10.2015 №2157 «Про Стратегічний план розвитку міста Кузнецовськ 2025 - Європейське місто», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Вараської міської  територіальної громади на 2021 рік (додається).

2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівникам виконавчих органів Вараської міської ради, керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності і господарювання забезпечити виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Контроль за виконанням Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської  територіальної громади на 2021 рік покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, постійні комісії Вараської міської ради.

Міський голова                                        Олександр МЕНЗУЛ    Вкладення: