Документ № 60 від 15.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.12.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №60
 
Про затвердження комплексної програми «Здоров’я» на 2021 рік

З метою забезпечення ефективної системи для проведення лікувального процесу населення Вараської міської територіальної громади, для зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності шляхом налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної первинної та вторинної медичної допомоги, поліпшення фінансового забезпечення, розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я та подальшого удосконалення роботи в галузі охорони здоров’я, враховуючи Закон України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”, відповідно до Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України,   Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про протидію захворюванню на туберкульоз»,«Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ», керуючись пунктом 22 частини перщої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити комплексну програму «Здоров’я» на 2021 рік (далі - Програма) згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджетВараської міської територіальної громади.

3. КНП ВМР «ВБЛ» та КНП ВМР «Вараський ЦПМД» у березні 2022 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади відповідно до розподілу функціональних повноважень та постійну комісії Вараської міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.  

        

Міський голова                                                         Олександр МЕНЗУЛВкладення: