Документ № 37 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №37
 
Про затвердження програми соціальної допомоги та підтримки мешканців Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

З метою покращення матеріального стану та умов проживання окремих категорій громадян Вараської міської територіальної громади, враховуючи Закони України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» та «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на виконання розпорядження міського голови від 04.08.2020 №172-р «Про розробку проєкту програми соціальної допомоги та підтримки мешканців Вараської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки», відповідно до розпорядження міського голови від 02.03.2012 №43-р «Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму соціальної допомоги та підтримки мешканців Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у березні місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію з питань соціального захисту та охорони здоров’я (соціальну) та комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (бюджетну).

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: