Документ № 36 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №36
 
Про затвердження програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки

З метою регулювання чисельності безпритульних тварин та формування сучасного гуманного ставлення до тварин у Вараській міській територіальній громаді, враховуючи статтю 28 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»,статтю 15 Закону України «Про тваринний світ», на підставі пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Відділу майна комунальної власності міставиконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

 

Міський голова                                                                 Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: