Документ № 52 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №52
 
Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню

З метою продовження термінів дії договорів оренди та надання в оренду комунального майна без проведення аукціону з комунальними підприємствами, установами та організаціями, що надають соціально важливі послуги населенню міста, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03 червня 2020 року №483, статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25, частиною першою статті 59, частиною п’ять статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Вараської міської територіальної громади, згідно додатку.

2. Встановити річну орендну плату за оренду нерухомого майна комунальної власності у розмірі 1 (одна) гривня орендарям, яким за окремими законами України надаються гарантії безоплатного користування будівлями, спорудами, приміщеннями, а також їх окремими частинами, та іншим майном, необхідним для здійснення їх статутної діяльності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                                          Олександр МЕНЗУЛВкладення: