Документ № 35 від 15.12.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

15.12.2020 №35
 
Про затвердження міської програми з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Вараською міською територіальною громадою на 2021 -2025 роки

З метою забезпечення належної організації відзначення державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, осіб, які досягли значних успіхів у різних сферах суспільного життя, зробили значний внесок у розвиток територіальної громади, керуючись абзацом першим статті 140 Конституції України, на підставі пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійною комісією Вараської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, Вараська міська рада                                                

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Вараською міською територіальною громадою на 2021-2025 роки (далі – Програма), згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок використання коштів бюджету Вараської міської територіальної громади, що спрямовуються на виконання міської програми з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Вараською міською територіальною громадою на 2021-2025 роки (далі – Порядок), згідно з додатком 2.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

4. Відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: