Документ № 2029 від 20.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

20.10.2020 №2029
 
Про затвердження комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

З метою створення умов для реалізації комплексу заходів щодо організації цікавого та змістовного дозвілля дітей та молоді, для всебічної підтримки формування й розвитку громадянської активності та соціального становлення молоді, збереження традиційних сімейних цінностей, відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараської міської ради.

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити комплексну програму підтримки сім’ї, дітей та молоді Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Виконавцям Програми забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

 4. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

   

Міський голова                                                            Сергій АНОЩЕНКОВкладення: