Документ № 2027 від 19.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

19.10.2020 №2027
 
Про перейменування мікрорайону Вараш у м.Вараш

Розглянувши звернення комітету ветеранів праці та ради старійшин Рівненської АЕС за №6 від 19.10.2020 року, керуючись Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єкта права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись пунктом 41 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати мікрорайон Вараш у м.Вараш на мікрорайон імені Володимира Коровкіна.

2. Виконавчому комітету Вараської міської ради здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вараської міської ради, надіслати дане рішення в ДП «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України та до відома підприємствам, установам, організаціям, розташованих на території міста Вараш.

4. Контроль за виконання рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Міський голова                                                               Сергій АНОЩЕНКОВкладення: