Документ № 2024 від 19.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

19.10.2020 №2024
 
Про передачу вартості виконаних робіт із капітального ремонту зовнішнього освітлення вул. Енергетиків

Відповідно до статей 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11, листа комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради від 08.10.2020 №315 у зв’язку із завершенням робіт з капітального ремонту зовнішнього освітлення вул. Енергетиків м. Вараш, Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати згоду на передачу з балансу управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради вартості виконаних робіт із капітального ремонту зовнішнього освітлення вул. Енергетиків м. Вараш, Рівненської області в сумі 1462021,41 грн. (один мільйон чотириста шістдесят дві тисячі двадцять одна гривня 41 копійка) згідно із додатком.

2. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради передати зі свого балансу майно, згідно додатку до цього рішення у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Комунальному підприємству «Благоустрій» Вараської міської ради прийняти на баланс майно, згідно додатку до цього рішення у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за постійною депутатською комісією з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, а також постійною депутатською комісією з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                 Сергій АНОЩЕНКО

 Вкладення: