Документ № 2022 від 19.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

19.10.2020 №2022
 
Про внесення змін до установчих документів комунального закладу «Парк культури та відпочинку» та затвердження Положення про комунальний заклад «Парк культури та відпочинку» відділу культури та туризму Виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції

З метою приведення установчих документів комунального закладу «Парк культури та відпочинку» відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради до вимог чинного законодавства України та в зв’язку із зміною юридичної адреси, керуючись ст.25, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до установчих документів комунального закладу «Парк культури та відпочинку», а саме: змінити назву з комунального закладу «Парк культури та відпочинку» на комунальний заклад «Парк культури та відпочинку» відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

2. Затвердити Положення про комунальний заклад «Парк культури та відпочинку» відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської радив новій редакції (додається).

3. Уповноважити т.в.о. директора комунального закладу «Парк культури та відпочинку» відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради Валентину КАРПЕНКО подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в новій редакції.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Кузнецовської міської ради від 29.05.2014р. № 1441 «Про затвердження Положення про комунальний заклад «Парк культури та відпочинку».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Міський голова                                                   Сергій АНОЩЕНКОВкладення: