Документ № 2016 від 09.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.10.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

09.10.2020 №2016
 
Про затвердження програми інформатизації виконавчих органів Вараської міської ради на 2021-2025 роки

З метою раціонального використання матеріально-технічних і фінансових ресурсів шляхом створення та використання сучасної інформаційної інфраструктури в інтересах вирішення комплексу поточних та перспективних завдань розвитку Вараської міської територіальної громади, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у виконавчих органах Вараської міської ради, відповідно до Законів України «Про Концепцію Національної програми інформатизації», «Про Національну програму інформатизації», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні» та від 20.09.2017 № 649-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити програму інформатизації виконавчих органів Вараської міської ради на 2021-2025 роки (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Відділу програмно-комп'ютерного забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у березні місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.    

        

Міський голова                                                                        Сергій АНОЩЕНКО

 Вкладення: