Документ № 1946 від 12.08.2020 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

12.08.2020 №1946
 
Про утворення торговельного майданчика «Квіти» з продажу живих квітів за адресою: проспект ім.Т.Шевченка, біля зупинки «Берізка» в районі кіоску «Тютюнові вироби»

Керуючись ст.25, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», беручи до уваги колективне звернення громадян від 10.08.2020 року №14.3-04-КО-161 з питання впорядкування торгівлі живими квітами, вирощеними на дачних та присадибних ділянках, з метою недопущення торгівлі у невстановлених місцях на території міста Вараш, впорядкування вуличної торгівлі квітами, вирощеними на присадибних та дачних ділянках, поліпшення стану благоустрою та санітарного стану території міста, забезпечення підтримання чистоти і порядку в місті, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Утворити, на період літо-осінь 2020 року, торговельний майданчик «Квіти» виключно з продажу живих квітів, вирощених на присадибних та дачних ділянках, за адресою: проспект ім.Т.Шевченка біля зупинки «Берізка» в районі кіоску «Тютюнові вироби».

2. Зобов’язати громадян, які будуть здійснювати торгівлю на торговельному майданчику «Квіти», утвореного цим рішенням, забезпечити утримання в належному стані зайнятих ними торговельних місць та прибирання цих місць після завершення торгівлі, дотримання правил торгівельного обслуговування населення, санітарно-гігієнічних правил.

3. Рекомендувати Вараському відділу поліції щоденне патрулювання місць можливого виникнення неорганізованої торгівлі, недопущення торгівлі у невстановлених місцях та притягнення до відповідальності порушників.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову, постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку та постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

        Міський голова                                                          Сергій АНОЩЕНКОВкладення: