Документ № 1732 від 27.11.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

27.11.2019 №1732
 
Про затвердження Програми з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення з підвищенням енергоефективності Вараської міської територіальної громади на 2020-2023 роки

З метою впровадження енергоефективних рішень в системі водопостачання та водовідведення, для виконання комплексу робіт по реконструкції мереж водопостачання та водовідведення Вараської міської територіальної громади з підвищенням енергоефективності, відповідно до ст.13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення»,  п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення з підвищенням енергоефективності Вараської міської територіальної громади на 2020-2023 роки (далі - Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської об’єднаної територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження та з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

 

 Міський голова                                                                  Сергій АНОЩЕНКОВкладення: