Документ № 1632 від 23.08.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

23.08.2019 №1632
 
Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Вараської міської територіальної громади на 2019-2021 роки

З метою ведення  державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, економічного стимулювання  раціонального  використання земель, вирішення інших питань у галузі охорони земель, враховуючи  рекомендації  постійної  комісії з  питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму розвитку земельних відносин Вараської міської територіальної громади на 2019-2021 роки (далі - Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста Вараш на відповідний бюджетний період.

3. Відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у квітні місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Міський голова                                                     С.АнощенкоВкладення: